HOŞ GELDİNİZ

 

 

 

 

 

 

          Şehirlerimize ve markalarımıza hak ettiği değeri yansıtmak, ülke prestijimize doğru imaj ile sahip çıkmak, daha fazla domestik ve uluslararası yatırım imkânını ve refahını beraberinde getirecektir. 

 Özellikle son zamanlarda terör olayları ile kasten zedelenmek istenen uluslararası prestijimizin geri kazanılması önceliğimizdir. Prestij geri kazanım seferberliği, devletimiz öncülüğünde, değerli STK’larımız ve özel sektör temsilcilerimizin azimli çabaları sayesinde gerçekleşecektir.

Türkiye’mizin tamamı, stratejik boyutu ve küresel avantajları sayesinde, kültürler arası etkileşim noktasıdır ve dünya yatırımcıları için yeni fırsatları barındıran sinerjiye sahiptir. Yatırım konusunda ciddi atak yaptığımız son yıllarda, çevresel faktörlerden dolayı hedeflerimizden vazgeçmek psikolojide savunmacı kötümserliktir. Aksine atağa kalkarak, halkımızın çağdaş yaşam standartlarına ulaşması, şehirlerimizin ve şirketlerimizin büyümesi, ekonomimizin küresel güçlerle rekabet etmesi  açısından büyük önem arz etmektedir.

İşbirliklerini çoğaltmak, teşvik etmek, kültürel, sosyal, ekonomik, çevresel alanlarda yaşam kalitesini ve etkileşimini arttırmak, markalarımıza ve prestijimize sahip çıkmak amacıyla, bölgesel verimlilik - ulusal fayda ve topyekûn işbirliği seferberliği ile kamu ve özel sektörün üst düzey temsilcileri Marka Şehirler Zirvesi’nde bir araya geliyor.

 

 

 

2016 MARKA ŞEHİRLER ZİRVESİ KATILIMCI YORUMLARI

 

 

 

  •  

     

  •  

    Copyright © 2015 Markasehirlerzirvesi.com